Ubytovací služby


« zpět

Penzion Na Hradě

Penzion nabízí luxusní ubytování přímo v centru města Olomouce, cca 100 m od radnice, a sám o sobě má bohatou historii.

Celý penzion je klimatizovaný a nekuřácký (mimo venkovní terasy). Uvedené ceny jsou včetně snídaně podávané formou bufetu a hostům poskytujeme celodenní barový servis.

Svým hostům dále nabízíme celou řadu nadstandardních služeb, především v oblasti zábavy a aktivního využití volného času. Mezi zajímavosti  patří mimo jiné vlastní vinný sklípek vhodný k pořádání soukromých jednání a oslav, který ocení především příznivci dobrého vína.

Více na www.penzionnahrade.cz

67_4-ubytovani-olomouc[1]


Ubytovna Marie

Nabízíme Vám kvalitní ubytování ve 27 dvoulůžkových a 3 třílůžkových pokojích s celkovou ubytovací kapacitou 63 lůžek. Pokoje ubytovny jsou vybaveny novým nábytkem, včetně lednice a telefonu s možností připojení televize a internetu (za poplatek).

Ve vstupu do objektu ubytovny je nainstalován veřejný telefonní automat. Na každém ze čtyř nadzemních podlaží jsou dvě samostatné sprchy a toalety. V suterénu ubytovny je umístěna společenská místnost s velkoplošnou televizí, prádelna, sprchy, WC a kuchyň s jídelnou, kde si mohou ubytovaní připravit v mikrovlných troubách nebo na sporácích jídlo po celý den. Mimo kuřárny na balkonech je celá ubytovna přísně nekuřácká. Ubytováváme v pracovní dny od 7:00 do 16:00 hod, jinak dle předchozí domluvy.

Více na www.ubytovnamarie.cz

temp marie


Jezdecký areál Tršice

Vaši dovolenou, víkendy či prázdniny můžete prožít uprostřed krásné přírody nejen v blízkosti koní, ale i s možností využití  jiných rekreačních a sportovních aktivit.

Nabízíme Vám ubytování v novém, moderně řešeném penzionu s restaurací a venkovní terasou. Kapacita penzionu je 20 lůžek ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích, které  jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem, bezdrátovým připojením k internetu WiFi, lednicí a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Celý penzion a restaurace je nekuřácký (mimo venkovní terasy) a hostům je k dispozici i privátní wellness.
K ubytování je možné objednat i snídaně.

Více na www.jezdeckyareal.cz

227-p1000029[1]
HARYSERVIS
Ostravská 25, 779 00 Olomouc
E-mail: firma@haryservis.cz


Telefon: +420 585 311 077
Pohot. telefon:    +420 602 784 805